Archiwum miesiąca: czerwiec 2014

137. Parada Seniorów w Warszawie

W samo południe 28 czerwca 2014 roku z Placu Konstytucji ruszyła Pierwsza Parada Seniorów.  Nie mogło na niej zabraknąć Gazeta dla Lekarzy (GdL), która zdaniem niektórych naszych czytelników jest medium celebryckim : )

Podzielamy tę opinię, bywamy tu i tam, lubimy bywać, jesteśmy zapraszani. Po ostatnich wyjazdach do Sydney, Phoenix, Brukseli,  Aten poczuliśmy się oderwani krajowych problemów pokolenia 60 plus,  którym w końcu jesteśmy!

Jedna wyprawa na warszawski Grochów albo do fotoplastikonu w Alejach Jerozolimskich jeszcze nie daje nam moralnego tytułu do bycia redakcją pozostającą w bliskiej więzi z czytelnikami mocno przywiązanymi do destynacji krajowych.

Dlatego też w ramach  prawdziwego powrotu do korzeni,  a także na Umiłowanej Ojczyzny łono, wybraliśmy się na imprezę krajową, powszechnie dostępną i nie wymagającą szczególnych nakładów finansowych.

SONY DSC

Sekretarz redakcji Gazety dla Lekarzy na tle autobusu paradowego

SONY DSC

Jak się czuje sekretarz redakcji GdL? Hasło mówi wszystko : )

SONY DSC

Gdyby ktoś miał wątpliwości dodaje!

SONY DSC

Atmosfera na Paradzie Seniorów była pogodna, nikt nie narzekał na dolegliwości ani nie interesował się usługami karetki pogotowia ratunkowego. Grano fajne melodie z czasów młodości pokolenia 60 plus. Nogi same rwały się do tańca.

Ludziom dano alternatywę w stosunku do nieustannego pielęgnowania swoich rzeczywistych i wymyślonych dolegliwości w rytm mantry BO-MI-SIE-NALEŻY.  Zaproponowano wspólny spacer i zabawę na świeżym powietrzu w pogodnej atmosferze.

SONY DSC

Było na co popatrzeć…

SONY DSC

Podziwiać…;))

SONY DSC

Zastanowić się nad przeznaczeniem…

SONY DSC

Popatrzeć z zaciekawieniem…

SONY DSC

Taaaakie buty! – wykrzyknąć w duchu

SONY DSC

Inne regiony ciała też miały niezłą oprawę

SONY DSC

Nic więc dziwnego, że filmowano i fotografowano

SONY DSC

A było co!

SONY DSC

Hasła zastanawiały czasem…

SONY DSC

Promowano aktywny tryb życia

SONY DSC

DJ Vika ma 75 lat

SONY DSC

Niektórzy patrzyli na wszystko z góry

SONY DSC

O czym donoszą Wasi fotosprawozdawcy

DSC01187-001

I redakcyjni celebryci ; )