Archiwum miesiąca: styczeń 2022

Co się stało temu kotu? ;)

Krystyna Knypl, Beata Niedźwiedzka

Wczoraj mieliśmy w redakcji kolejny dzień ostrej jazdy na mitycznym koniu czyli Pegasusie. Jak on wygląda? Ano tak jak pokazuje ta rycina

<a href=

Źródło ilustracji:https://en.wikipedia.org/wiki/Pegasus

Wobec trwających trudności na naszej stronie internetowej postanowiliśmy, że założymy dwie córki-filie GdL.

Gazeta dla Lekarzy na Emigracji czyli krajowa GdL na innym serwerze, konkretnie na blogspot.com, czyli serwerach Google pages

https://gazetadlalekarzynaemigracji.blogspot.com/2022/01/artyku-wstepny-redaktor-naczelnej.html

 Wszystko przebiegło pomyślnie i będziemy tam zamieszczać nasze artykuły dotyczące spraw bieżących. Dotychczasowe publikacje pozostają pod starym adresem www.gazeta-dla-lekarzy.com oraz www.gdl.com.pl .

Postanowiłyśmy także założyć Emigracyjną Gazetę dla Lekarzy

Print 7

Beata Niedźwiedzka wybrała portal na którym założyła konto na https://pl.wix.com/website/templates/html/blog, swój blog nazwała Emigracyjna Gazeta dla Lekarzy. Następnie przysłała do Krystyny Knypl link do swojego bloga via messenger. Tu klikam na ilustrację Wix adres i wkleja mi się taka urocza fotka – pasuje kontekstowo! Zostawiam!

wmasce

Próbujemy dalej

Wix adres
Wix adres

Za piątym razem wgrała się właściwa ilustracja! Brawo my 😉 chyba starożytny koń poszedł zresetować pęcherz moczowy i mamy chwilę wolną od czułego nadzoru.

Print 6

Krystyna Knypl klika na dostarczony adres i wyświetla się na jej ekranie taki komunikat …Hm… wieczór z Beatą zamienia się w wieczór z kotem… Beata rozgląda się po swojej redakcji i jej oczom ukazuje się…

Brak opisu.

Taki oto kot!!!

Brak opisu.

Kot przesyła zapytanie prasowe (*) w trybie dostępu do informacji publicznej (podstawa prawna: https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/dostep-do-informacji-publicznej-16913107  – do producentów wiadomych produktów oraz do Mr Pegasusa:

CO JA „PRZYJĄŁEM” I ILE JESZCZE DAWEK KAŻECIE MI POD NAJRÓŻNIEJSZYMI FORMAMI PRZYMUSU I FAŁSZYWEJ PROPAGANDY PRZYJĄĆ ABYM POWRÓCIŁ DO MOJEJ POPRZEDNIEJ KOCIEJ NATURY???

 My, redakcja GdL oraz autorki artykułu także chcemy wiedzieć co daliście temu kotu?

(*) zapytanie prasowe w trybie dostępu do informacji publicznej oznacza obowiązek prawny udzielenia odpowiedzi w  ciągu 30 dni…

Krystyna Knypl

redaktor naczelna & wydawca

Beata Niedźwiedzka

zastępca redaktor naczelnej

Gazeta dla Lekarzy

https://www.gazeta-dla-lekarzy.com/index.php/statut

Informacja:

Wszelkie podobieństwa do znanych Czytelnikom faktów nie są przypadkowe, lecz zamierzone przez autorki. Jednakże nie biorą one jakiejkolwiek odpowiedzialności za skojarzenia Czytelników. Osoby, które coś kojarzą mogą być w błędzie, osoby które nic nie kojarzą także mogą być w błędzie. Każdy człowiek może myśleć co mu się podoba, bowiem myśl ludzka jest wolna i zawsze taką będzie. Mamy taką nadzieje co do wolności myśli ludzkiej, jednakże nie wykluczamy, że nadchodzą czasy w której wolna myśl ludzka zaczyna być myślozbrodnią w Pandemlandzkiej Republice Ludowej (PRL) będącej w Globalnej Unii Pandemlandii (GUP).